beauty77.pl

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w silne i świadome swojej wartości kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest najważniejsze przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie, co powinno się mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych kryteriów idealnej bielizny, powinien być materiał, ponieważ to on zaświadcza o komforcie używania jej przez ciebie. To materiał decyduje o jakości ale też o tym czy spełni swoją funcję w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas momentach
Stroje bieliźniane produkowane są zazwyczaj z
materiałów naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznych. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa rodzaje bawełny- bawełna czesana oraz bawełna superczesana.Oby dwie są przyjemne dla ludzkiej skóry. Bielizna bawełniana jest bardzo zwiewna ale również sprawia że nasza skóra może swobodnie oddychać. Coraz regularniej zaczyna się używać włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne oraz rozciągliwe. Jednak w dzisiejszym świecie mody naturalność coraz częściej zastępowane są produktami sztucznymi, tutaj też. Przykładem może być elastan który od wielu lat jest ulepszany i nadal pozyskuje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma polyamid – oddychający materiał oraz niesłychanie lekki.

Beauty 77