producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie posrebrzane, albo też srebrne? Które nabywamy chętniej? Ten spór ma miejsce całkiem sporo czasu w tej branży. Teraz postaramy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Choć problem nie wydaje się aż tak nieskomplikowane jak mogłoby się zdawać. Oba rodzaje wyrobów jubilerskich posiadają liczne wady, ale również i liczące się plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się takie modele z wyizolowanego metalu. Z tej przyczyny jest sporo droższa. Tworzy się taką biżuterię galwanizując rudy złota. Jest dużo dostojniejsza oraz właśnie z tej przyczyny chętnie kupują ją ludzie zamożniejsi. Również istotne pozostaje lokalizacja jej prezentacji, najczęściej są to galerie złotnicze. Jest elegancko zaprezentowana w podświetlonych, gablotach. W takcie jej nabywania często otrzymamy śliczne pudełeczko. W takim punkcie pomoc z pewnością będzie lepsza i lepszej klasy. Biżuteria z metali szlachetnych o czym również nie należy zapominać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – jest zazwyczaj wytwarzana ze mieszanek pospolitych metali i wykańcza się ją nieznaczną powłoką złota. Sztuczne wyroby raczej szybko rysują się i klienci pozbywają się ich. Ich największa pozytywna strona to Z pewnością niewielka wartość sprzedaży. Z przykrością mówimy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często modele z domieszką chromu. Co najistotniejsze rodzaje sztucznej biżuterii są niezwykle oryginalne z uwagi na skład, zwyczajnie dużo prościej ją zrobić. Sety tutaj najczęściej złożone są z dwóch części – naszyjnika i bransoletki.
Podsumowując biżuteria srebrna jest lepiej wykończona, a także nie powoduje uczuleń. Jednak jest zdecydowanie w wyższej cenie, ale także nie ściera się w takim tempie jak posrebrzana. Z drugiej strony modele biżuterii platerowanej pozostają wymyślniejsze i tańsze. Który gatunek jest lepszy? Naszym zdaniem sztuczna.

Producenci dodatkow