slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe słowa przedstawiające stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują postawy w nieskończoność oddanego „sługi”. Jak bardzo często mówią w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie pragną ażeby ich partner od czasu do czasu stawiał opory, był nieznośny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub wielkie potrzeby, żeby wiedzieć które z nich są najważniejsze oraz na nich skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna